Stol allmoge

Stol allmoge
Stol allmoge
Stol allmoge
Stol allmoge
Stol allmoge
Stol allmoge
Stol allmoge
Stol allmoge

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

STOL, 1700-tal, allmoge, delvis svarvad, ryggbricka, senare bemålad, sitthöjd ca 45, rygghöjd 83 cm

Zustandsbeschreibung

Ålders- och bruksrelaterat slitage

777200

2020-05-28