Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
STOL, 1700-tal, allmoge, delvis svarvad, ryggbricka, senare bemålad, sitthöjd ca 45, rygghöjd 83 cm
Zustandsbeschreibung
Ålders- och bruksrelaterat slitage
777200
2020-05-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner