Soffa svängd modell
Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SOFFA, 1900-tal, svängd rygg, 2-sitsmodell, med kulfötter framtill, lösa rygg- och sittplymåer, stomme och plymåer i ljus möbelklädsel, mönster med orkidéer, rygghöjd ca 76, sitthöjd ca 42, längd 200, rygghöjd 76, djup 80 cm
Bruksslitage, ställvis nött samt blekt, märken och fläckar
777215
2020-05-28