Soffa svängd modell

Soffa svängd modell
Soffa svängd modell
Soffa svängd modell
Soffa svängd modell
Soffa svängd modell
Soffa svängd modell
Soffa svängd modell
Soffa svängd modell
Soffa svängd modell
Soffa svängd modell

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SOFFA, 1900-tal, svängd rygg, 2-sitsmodell, med kulfötter framtill, lösa rygg- och sittplymåer, stomme och plymåer i ljus möbelklädsel, mönster med orkidéer, rygghöjd ca 76, sitthöjd ca 42, längd 200, rygghöjd 76, djup 80 cm

Bruksslitage, ställvis nött samt blekt, märken och fläckar

777215

2020-05-28