Kandidaten fåtöljer 1 par
Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
IB KOFOD LARSEN, "Kandidaten", fåtöljer, 1 par, OPE, 1960-tal, stomme i massiv teak, välvda armlän, sitt- och ryggplymå klädd i blommig textil, sitthöjd 43 cm
Bruksslitage, omklädda, tyg med fläckar samt ställvis blekt, smärre repor och märken
777224
2020-05-28