Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CHRISTINA KNALL (född 1947): komposition, och Stadshuset, signerad Christina Knall, numrerad 24/100, färglitografi, bildmått ca 60x46 cm
Ej examinerad ur ramen
777225
2020-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här