Christina Knall färglitografi

Christina Knall färglitografi
Christina Knall färglitografi

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHRISTINA KNALL (född 1947): komposition, och Stadshuset, signerad Christina Knall, numrerad 24/100, färglitografi, bildmått ca 60x46 cm

Ej examinerad ur ramen

777225

2020-05-28