Bruno Mathsson, pall, 1 par

Bruno Mathsson, pall, 1 par
Bruno Mathsson, pall, 1 par
Bruno Mathsson, pall, 1 par
Bruno Mathsson, pall, 1 par
Bruno Mathsson, pall, 1 par
Bruno Mathsson, pall, 1 par
Bruno Mathsson, pall, 1 par
Bruno Mathsson, pall, 1 par

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BRUNO MATHSSON, pall, 2 st, Dux, 1900-talets andra häflt, stomme i bok, klädsel i brunt skinn, fast stoppad sits, bränmärkt, höjd ca 39, 67x63 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

777230

2020-05-28