Nils Kölare, färglitografi

Nils Kölare, färglitografi
Nils Kölare, färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NILS KÖLARE (1930-2007), färglitografi, titel "Kameiros" från seriegrafin "Palladio-Svit", signerad samt märkt E.A. (Épreuve d´artiste), konstnärens egen upplaga att behålla eller sälja, bildstorlek ca 28,5x20,5 cm

Ej examinerad ur ram

777232

2020-05-28