Nils Kölare, färglitografi
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NILS KÖLARE (1930-2007), färglitografi, titel "Kameiros" från seriegrafin "Palladio-Svit", signerad samt märkt E.A. (Épreuve d´artiste), konstnärens egen upplaga att behålla eller sälja, bildstorlek ca 28,5x20,5 cm
Ej examinerad ur ram
777232
2020-05-28