Ardy Strüwer färglitografi La Coupole

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARDY STRÜWER (född 1939): "La Coupole", signerad, färglitografi, 109/125, ca 35,3x26,2 cm

777243

2020-06-14