Matgrupp 7 dlr valnötsfanér

Matgrupp 7 dlr valnötsfanér
Matgrupp 7 dlr valnötsfanér
Matgrupp 7 dlr valnötsfanér
Matgrupp 7 dlr valnötsfanér
Matgrupp 7 dlr valnötsfanér
Matgrupp 7 dlr valnötsfanér
Matgrupp 7 dlr valnötsfanér
Matgrupp 7 dlr valnötsfanér
Matgrupp 7 dlr valnötsfanér
Matgrupp 7 dlr valnötsfanér
Matgrupp 7 dlr valnötsfanér
Matgrupp 7 dlr valnötsfanér

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATGRUPP, 7 dlr, 1900-talets mitt, lackad valnötsfanér, bestående av 1 matbord, 6 stolar, bord med 2 iläggsskivor, undertill, höjd ca 73, 120x80 cm, maxlängd ca 200 cm

Bord samt delvis stolar lösa vid fogar, repor, märken och slag

777244

2020-05-28