Matgrupp 7 dlr valnötsfanér
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MATGRUPP, 7 dlr, 1900-talets mitt, lackad valnötsfanér, bestående av 1 matbord, 6 stolar, bord med 2 iläggsskivor, undertill, höjd ca 73, 120x80 cm, maxlängd ca 200 cm
Bord samt delvis stolar lösa vid fogar, repor, märken och slag
777244
2020-05-28