Elastolin figurer och plåtleksaker

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ELASTOLIN FIGURER, 1930-40-tal, 8 st, bestående av tyska soldater, höjd ca 3-7,5 cm, PLÅTLEKSAKER, bestånde av 2 vagnar med hästar dragande på kokvagn och kanon, total längd ca 20 cm

Slitage, skador

777250

2020-06-14