Urho Lauanne oljemålning

Urho Lauanne oljemålning
Urho Lauanne oljemålning
Urho Lauanne oljemålning
Urho Lauanne oljemålning
Urho Lauanne oljemålning
Urho Lauanne oljemålning
Urho Lauanne oljemålning
Urho Lauanne oljemålning

Klubbat för:

130 EUR

Utropspris

200 EUR

URHO LAUANNE (1892-1975): Stilleben, signerad samt daterad 1925, olja på duk, 51x45 cm

777275

2020-05-29