Stolar

Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar
Stolar

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 6 st., sent 1800-tal, vitmålade, lösa dynor med textil klädsel, sitthöjd ca 46 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, fläckar

777285

2020-05-28