Arne Olsson oljemålning

Arne Olsson oljemålning
Arne Olsson oljemålning
Arne Olsson oljemålning
Arne Olsson oljemålning
Arne Olsson oljemålning
Arne Olsson oljemålning
Arne Olsson oljemålning
Arne Olsson oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ARNE OLSSON (1918-2003): "September", monogramsignerad AO, olja på duk,38x46 cm

777309

2020-05-29