Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ARNE OLSSON (1918-2003): Komposition, monogramsignerad AO, olja på duk, 22x27 cm
Zustandsbeschreibung
777319
2020-05-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner