Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal) "Rättvikskulla", olja på duk, ca 54x45 cm

Dukskada

777324

2020-05-28