Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
JOSEF SVANLUND (1887-1927): Fontän vid Tempio di Esculapio, signerad och daterad Josef Svanlund - 17, olja på duk, ca 74x47 cm
777325
2020-05-28
Gör en kostnadsfri värdering här