Josef Svanlund oljemålning

Josef Svanlund oljemålning
Josef Svanlund oljemålning
Josef Svanlund oljemålning
Josef Svanlund oljemålning
Josef Svanlund oljemålning
Josef Svanlund oljemålning

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

3 000 SEK

JOSEF SVANLUND (1887-1927): Fontän vid Tempio di Esculapio, signerad och daterad Josef Svanlund - 17, olja på duk, ca 74x47 cm

777325

2020-05-28