Juhani Palmu oljemålning

Juhani Palmu oljemålning
Juhani Palmu oljemålning
Juhani Palmu oljemålning
Juhani Palmu oljemålning
Juhani Palmu oljemålning
Juhani Palmu oljemålning
Juhani Palmu oljemålning
Juhani Palmu oljemålning

Klubbat för:

1 500 EUR

Utropspris

2 000 EUR

JUHANI PALMU (född 1944) by i vintersken, signerad samt daterad -76, olja på pannå, 80x160 cm

777333

2020-05-31