Chesterfield-modell

Chesterfield-modell
Chesterfield-modell
Chesterfield-modell
Chesterfield-modell
Chesterfield-modell
Chesterfield-modell
Chesterfield-modell
Chesterfield-modell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FÅTÖLJ, Chesterfield-modell, 1900-talets senare del, oxblodsfärgat skinn, fast stoppad djuphäftad rygg, lös dyna i sits, bredd 103 cm, sitthöjd ca 38,5 cm, höjd 66 cm.

Bruksslitage.

777366

2020-06-07