Byrå Louis XV stil

Byrå Louis XV stil
Byrå Louis XV stil
Byrå Louis XV stil
Byrå Louis XV stil
Byrå Louis XV stil
Byrå Louis XV stil
Byrå Louis XV stil
Byrå Louis XV stil
Byrå Louis XV stil
Byrå Louis XV stil

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BYRÅ med stenskiva, 1900-talets hälft, Louis XV stil rokoko stil, intariadekor, bl.a vanöt, rot, 3 lådor, höjd 85, 77x37 cm

Nyckel saknas, skivan lagad, smärre fanerskador

777369

2020-05-28