Skänk

Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk
Skänk

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÄNK, tidigt 1900-tal, två lådor samt skåp med bakomliggande hyllor, handtag samt nyckelplåtar i mässing, senare bemålning i pärlgrått, nyckel finns, höjd ca 95 samt 113x49 cm

Renoverad, bruks och åldersrelaterat slitage

777373

2020-05-31