Skänk
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKÄNK, tidigt 1900-tal, två lådor samt skåp med bakomliggande hyllor, handtag samt nyckelplåtar i mässing, senare bemålning i pärlgrått, nyckel finns, höjd ca 95 samt 113x49 cm
Renoverad, bruks och åldersrelaterat slitage
777373
2020-05-31