Skåp

Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp
Skåp

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1930/40-tal, mittdel med vitrinskåp, dörrar med bakomliggande hyllor, fanér i betsad björk, nyckel finns, höjd ca 137 samt 149x36 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

777378

2020-05-31