Skåp med överdel 17/1800-tal
Klubbat för:
46 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
SKÅP, med överdel, Louis XVI, 1700-talets slut, 2-delat, skuren dekor, överdel med hyllplan samt 3 lådor, underdel med klaff, 3 lådor, bakomvarande lådinredning, senare bemålning, höjd ca 220, 122x55 cm
Kompletteringar, slitage, märken, 1 utdragsdel sitter fast
777379
2020-06-04