Herrfickur i 18 k guld

Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld
Herrfickur i 18 k guld

Klubbat för:

19 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

FICKUR, 18 k guld, 1800-talets slut, savonett, innerlock i 18 k, kvartsrepetetion, kronograf, urtavlan samt verk märkt D Aug Mottu Naples, boettnr. 500, diameter 52,8 mm, vikt ca 117 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, slitage

777380

2020-06-01