Nils G Stenqvist

Nils G Stenqvist
Nils G Stenqvist
Nils G Stenqvist
Nils G Stenqvist
Nils G Stenqvist
Nils G Stenqvist

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS G. STENQVIST (1934-2005): Mikrokosmos III, signerad N G S, smat daterad 1986, olja på duk, ca 49x49 cm

777399

2020-05-29