Vägglampor NK

Vägglampor NK
Vägglampor NK
Vägglampor NK
Vägglampor NK
Vägglampor NK
Vägglampor NK
Vägglampor NK
Vägglampor NK

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGLAMPOR, 1900-talets mitt, mässing, monterade på vitmålad träsocker, för en ljuskälla, modell nr. 32575, märkta NK, bredd 21 cm

En lampa med utbytt sladd, bruks- och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

777401

2020-05-28