Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FERNAND LÉGER, efter, "Racine Grise", signerad i trycket Legér -45, otydligt signerad, offsettryck, numrerad, publicerad av Guy Spitzer, Paris, ca 50x63 cm,
Fläck, gulnad
777433
2020-05-29
Gör en kostnadsfri värdering här