Ferdnand Léger

Ferdnand Léger
Ferdnand Léger
Ferdnand Léger
Ferdnand Léger
Ferdnand Léger
Ferdnand Léger

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

FERNAND LÉGER, efter, "Racine Grise", signerad i trycket Legér -45, otydligt signerad, offsettryck, numrerad, publicerad av Guy Spitzer, Paris, ca 50x63 cm,

Fläck, gulnad

777433

2020-05-29