Buffe

Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe
Buffe

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BUFFE, 1920/30-tal, luckor med bakomliggande lådor, betsad björk, fanér i bl a jakaranda, nyckel finns, höjd ca 74 samt 149x50 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

777448

2020-05-31