755 - Klädgalgar 1900-tal

755 - Klädgalgar 1900-tal
755 - Klädgalgar 1900-tal
755 - Klädgalgar 1900-tal
755 - Klädgalgar 1900-tal
755 - Klädgalgar 1900-tal
755 - Klädgalgar 1900-tal
755 - Klädgalgar 1900-tal
755 - Klädgalgar 1900-tal

Såld för:

400 SEK

Utropspris

800 SEK

KLÄDGALGAR, i olika modeller, trä / textilklädda, 1900-tal

Varierande slitage

777452

2020-08-22