Soffbord

Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord
Soffbord

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOFFBORD, 1800/1900-tal, fanér i mahogny, mässingsskoda ben samt hjul, höjd ca 48 samt 122x68 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage

777468

2020-05-31