Fernand Léger litografi

Fernand Léger litografi
Fernand Léger litografi
Fernand Léger litografi
Fernand Léger litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FERNAND LÈGER (1881-1955): "Femme et enfants a´l´accordeon", signerad i trycket, 50.51, utgiven av La Guilde Internationale de la Gravure, Genève-Paris 1954-55, färglitografi, ca 45x33 cm

777517

2020-05-29