Fäll

Fäll
Fäll
Fäll
Fäll
Fäll
Fäll

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÄLL i getskinn med applikation, motiv med tiger, en ring för upphänging finns kvar, ca 150x100 cm

Nagg, ställvis med slitage

777535

2020-05-31