Esko Pajamies Bonanza fötöljer

Klubbat för:

440 EUR

Utropspris

200 EUR

FÅTÖLJER, ett par, "Bonanza" Esko Pajamies, Asko, 1970-tal, modellen formgiven 1966, brunlackerad, plymåer i brun plych, bredd 80 cm, höjd 75 cm.

Lätt slitage

777588

2020-05-31