Fernand Léger litografi

Fernand Léger litografi
Fernand Léger litografi
Fernand Léger litografi
Fernand Léger litografi
Fernand Léger litografi
Fernand Léger litografi

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

FERNAND LÉGER (1881-1955) efter förlaga 1924, komposition, signerad i trycket F.L.24, färglitografi, 43x24 cm

LITTERATUR: Saphire E4

777592

2020-05-29