Stekhuvar

Stekhuvar
Stekhuvar
Stekhuvar
Stekhuvar
Stekhuvar
Stekhuvar

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

800 SEK

STEKHUVAR, 2 st, nysilver, 1900-talets första hälft, längd 23-36 cm, höjd 18-24,5 cm.

Bruksslitage.

777596

2020-06-14