Yrjö Kukkapuro Experiment soffa
Klubbat för:
580 EUR
Utropspris
700 EUR
YRJÖ KUKKAPURO, SOFFA, "Experiment", Avarte, Finland 1980-tal, förkromade stålrör, målat trä, samt laminerad björkfaner, svart, stoppad läderklädsel, istuimen korkeus noin 37 cm, leveys 195 cm, korkeus 70 cm
Lätt slitage
777604
2020-05-30