Yrjö Kukkapuro Experiment soffa

Klubbat för:

580 EUR

Utropspris

700 EUR

YRJÖ KUKKAPURO, SOFFA, "Experiment", Avarte, Finland 1980-tal, förkromade stålrör, målat trä, samt laminerad björkfaner, svart, stoppad läderklädsel, istuimen korkeus noin 37 cm, leveys 195 cm, korkeus 70 cm

Lätt slitage

777604

2020-05-30