Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MARIKA LANG (född 1961), Gustaf Adolfs torg, Göteborg, färglitografi, signerad och numrerad 11/360, bladstorlek ca 57 x 81 cm.
Ej examinerad ur ram.
777607
2020-06-14
Gör en kostnadsfri värdering här