Marika Lang färglitografi

Marika Lang färglitografi
Marika Lang färglitografi

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MARIKA LANG (född 1961), Gustaf Adolfs torg, Göteborg, färglitografi, signerad och numrerad 11/360, bladstorlek ca 57 x 81 cm.

Ej examinerad ur ram.

777607

2020-06-14