Yrjö Kukkapuro klädställ ett par

Klubbat för:

460 EUR

Utropspris

300 EUR

YRJÖ KUKKAPURO, klädhängare ett par, 1970/80-tal, stålrörs stomme, bredd 82 cm, djup 60 cm, höjd 174 cm.

Lätt slitage

777611

2020-05-31