Klubbat för:
460 EUR
Utropspris
300 EUR
YRJÖ KUKKAPURO, klädhängare ett par, 1970/80-tal, stålrörs stomme, bredd 82 cm, djup 60 cm, höjd 174 cm.
Lätt slitage
777611
2020-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här