Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
STOLAR, 1-par, sengustavianska, provinsiella, tidigt 1800-tal, senare bemålade, lösa sitsar, sitthöjd ca 45
Omarbetade, senare måleri åldersrelaterat slitage, något ostadiga ben
777637
2020-05-31
Gör en kostnadsfri värdering här