Stolar sengustavianska 2 st

Stolar sengustavianska 2 st
Stolar sengustavianska 2 st

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STOLAR, 1-par, sengustavianska, provinsiella, tidigt 1800-tal, senare bemålade, lösa sitsar, sitthöjd ca 45

Omarbetade, senare måleri åldersrelaterat slitage, något ostadiga ben

777637

2020-05-31