Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
JOHN ERIK FRANZÉN (född 1942): Modellstudie, signerad samt numrerad 18/250, ca 40,5x31 cm
Zustandsbeschreibung
777645
2020-05-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner