Ljuskrona
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSKRONA, 1900-talets mitt, venetiansk stil, för nio ljus, glasarmar med olikslipade prismor samt ekollon, 12 ljuspunkter, höjd ca 65 cm, diameter ca 65 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
777670
2020-05-31