Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 200 SEK
Beschreibung
FAGERHULTS, golvlampa, slutet av 1900-talet, stomme i svartlackerad aluminium, höjd ca 110 cm
Zustandsbeschreibung
Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, brukslitage
777674
2020-05-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner