Golvlampa fagerhults

Golvlampa fagerhults
Golvlampa fagerhults
Golvlampa fagerhults
Golvlampa fagerhults
Golvlampa fagerhults
Golvlampa fagerhults
Golvlampa fagerhults
Golvlampa fagerhults

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 200 SEK

Beschreibung

FAGERHULTS, golvlampa, slutet av 1900-talet, stomme i svartlackerad aluminium, höjd ca 110 cm

Zustandsbeschreibung

Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, brukslitage

777674

2020-05-31