Edward Pierzynski oljemålning

Edward Pierzynski oljemålning
Edward Pierzynski oljemålning
Edward Pierzynski oljemålning
Edward Pierzynski oljemålning
Edward Pierzynski oljemålning
Edward Pierzynski oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EDWARD PIERZYNSKI (Född 1922), Motiv med trojka, signerad, olja på duk, ca 60x90

777682

2020-05-31