Smyckeset, sterlingsilver och pärlor
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SMYCKESET, 4 dlr, bestående av: halsband, armband, örhängen, 1 par, ring, sterlingsilver, markasiter och odlade pärlor, kontrollstämplade, ringstorlek ca 14 mm, längd halsband ca 46 cm, längd armband ca 20 cm
Ingår i temaauktionen "Vårkänslor i ditt hem"
Bruks- samt åldersrelaterat slitage
777686
2020-05-31