Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HALVOR HALVORSEN (Norge, 1900-tal), Stuga mot fjäll, signerad, olj på duk, ca 29x45 cm
Zustandsbeschreibung
777692
2020-05-31
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner