Halvor Halvorsen oljemålning

Halvor Halvorsen oljemålning
Halvor Halvorsen oljemålning
Halvor Halvorsen oljemålning
Halvor Halvorsen oljemålning
Halvor Halvorsen oljemålning
Halvor Halvorsen oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

HALVOR HALVORSEN (Norge, 1900-tal), Stuga mot fjäll, signerad, olj på duk, ca 29x45 cm

Zustandsbeschreibung

777692

2020-05-31