Vägglampetter 1 par

Vägglampetter 1 par
Vägglampetter 1 par
Vägglampetter 1 par
Vägglampetter 1 par
Vägglampetter 1 par
Vägglampetter 1 par

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SPEGELLAMPETTER, 2 st, blandstil, 1900-talets mitt, träskuren dekor, förgyllda, ljusarmar i mässing, mått ca 35x15 cm

Baksida med dedikation

777693

2020-05-31