Haruo Sezaki oljemålning

Haruo Sezaki oljemålning
Haruo Sezaki oljemålning
Haruo Sezaki oljemålning
Haruo Sezaki oljemålning
Haruo Sezaki oljemålning
Haruo Sezaki oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HARUO SEZAKI (1907-1977): Fruksträd, signerad samt dareda 49, olja på pannå, ca 36x44 cm

777694

2020-05-31