Erik Kirkeegaard karmstolar 1 par

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERIK KIRKEEGAARD, karmstolar, 1 par, 1900-talets mitt, teak, Høng Stolefabrik, Danmark 1960-tal, sitsar klädda galon, sitthöjd 44 cm

Märken, slitage

777700

2020-05-31