Rökbord

Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord
Rökbord

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORD, s k rökbord, 1920-tal, utfört i ek, benställning med svängda ben, rund bordsskriva i hamrad koppar, en hylla undertill, höjd ca 67, diameter 57 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage

777702

2020-05-31