Rökbord
Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BORD, s k rökbord, 1920-tal, utfört i ek, benställning med svängda ben, rund bordsskriva i hamrad koppar, en hylla undertill, höjd ca 67, diameter 57 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage
777702
2020-05-31